У Львові на «гарячому» затримали торговця наркотиками

Опубліковано:
25 Грудня, 2018 о 10:37
У Львові на «гарячому» затримали торговця наркотиками
Фото: Патрульна поліція Львівської області.

Львівській копи затримали торговця наркотиками. Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львівської області, пише – Львівський портал.

Читайте також



Продавали наркотики навіть у школах: викрили банду львівських наркоділків
Працівник львівської колонії постачав наркотики засудженим
За «кришування» наркотиків на Жашківщині, судитимуть офіцера поліції

У неділю, 23 грудня, патрульні отримали виклик на проспект Чорновола, де заявнику запропонували купити наркотики. Інспектори прибули на місце та побачили чоловіка, який розповів, що він домовився з невідомим зустрітися неподалік та купити в нього наркотики.

Правоохоронці пішли на зустріч замість заявника. Вони зайшли в заклад, де було домовлено здійснити покупку. Оскільки там було декілька людей, патрульні зателефонували за номером продавця, який дав заявник. В одного з чоловіків задзвонив телефон. При поверхневій перевірці в чоловіка виявили згорток з речовиною.

На місце події викликали слідчих та експерта. 34-річного чоловіка доставили до Шевченківського відділу поліції.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #наркотик, #наркотики, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: