Смертельна ДТП на Львівщині: семеро постраждало, одна дитина загинула (Фото)

Опубліковано:
8 Січня, 2019 о 11:57
Смертельна ДТП на Львівщині: семеро постраждало, одна дитина загинула (Фото)
Фото з мережі Інтернет

На Львівщині внаслідок автозіткнення загинула неповнолітня дівчинка. Ще шестеро учасників ДТП, з яких – троє дітей, доставлені до лікарні, медики встановлюють їм діагнози.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, пише – Львівський портал.



Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні, 6 січня, близько 13.10 на автодорозі «Київ – Чоп» неподалік села Ясенів у Бродівському районі.

Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись легковик «Форд Фієста» та мікроавтобус «Форд Транзит».

Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали семеро осіб, четверо з яких – діти. Одна з травмованих, неповнолітня дівчинка, померла дорогою до лікарні, іншим медики встановлюють діагнози. Особисті дані учасників ДТП уточнюються.

На місці події працює слідчо-оперативна група, поліцейські регулюють рух транспорту.

Обставини ДТП встановлюються, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію
14:20, 11 Липня, 2025

“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію

Блоги

ТОП новини Львівщини: