Апостол: «Ми повинні зробити все, щоб вибори відбулись чесно і прозоро»

09.02.2019 21:22   Джерело: LvNews
Опубліковано : Львівський Новинар

Радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол провів робочу нараду за участі керівництва поліції Львівщини щодо запобігання правопорушенням під час виборів Президента України.

Участь у нараді також взяли керівники інших правоохоронних структур області, повідомляє прес-служба обласної поліції.

«Фальсифікації починаються задовго до самого дня виборів, тому зараз ми повинні звертати увагу на всі порушення, які допускаються під час виборчої агітації. На всі повідомлення про порушення виборчого законодавства ми повинні реагувати миттєво – припиняти їх та притягувати порушників до відповідальності. В межах повноважень, які визначені Законом, ми повинні зробити все, щоб вибори відбулись чесно і прозоро», - зазначив Михайло Апостол.

Особливу увагу радник міністра МВС звернув на контроль за Реєстром виборців, що не дасть можливості здійснювати фальсифікації.

Окрім того Михайло Апостол зустрівся з представниками Всеукраїнського Громадянської мережі «Опора» та закликав мешканців Львівщини звертатись у поліцію та повідомляти про усі випадки порушення виборчого законодавства на усіх етапах виборчого процесу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews
Загрузка...