У Львові знову заборонили продавати алкоголь після 22:00

13.03.2019 12:28   Джерело: WestNews.info
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові продовжили заборону на продаж алкогольних напоїв у місті з 22.00 до 10.00, пише - WestNews.info.

Читайте також

За виготовлення фальшивого алкоголю трьом жителям Львівщини загрожує 7 років тюрми
На Львівщині вирощують пивних свиней

З метою усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста Львова, на сесії міської рада було знову ухвалено заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, за винятком закладів ресторанного господарства, з 22.00 год. до 10.00 год, повдомили в прес-службі ЛМР.

«Відповідний нормативно-правовий акт у місті Львові вже діяв, ми його проводимо у відповідності до чинного законодавства, і на вимогу антимонопольного комітету він пройшов регуляторну процедуру, тому я прошу теж підтримати заборону продажу алкогольних напоїв з 10 години вечора до 10 години ранку.

Нагадаю, що відповідний нормативний правовий акт діє з 2010 року. Меж досконалості не існує. Справді є невеликий відсоток підприємців, які порушують цей нормативно правовий акт. Відтак, здійснювати контроль будуть робочі групи на чолі з представниками районних адміністрацій, представниками районних відділів поліції, і представниками фіскальної служби», — розповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку.

«Місцева рада повинна приймати рішення забороняти чи не забороняти продаж алкоголю. Це дискреційні повноваження», — зазначила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.

За цю ухвалу проголосувало 52 депутати.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: WestNews.info