У Львові вирубали цілу алею дерев неподалік будинку №144 на вулиці Стрийській.
Про це повідомили в четвер, 21 березня, на сторінці «Гарячої лінії міста» у Фейсбуці, де також опублікували фотодоказ, пише – Форпост.
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Як зауважили коментатори, у місті планово вирубують старі тополі, які замінять липами та ясенами.