На Львівщині висадили понад 730 га лісу

13.04.2019 20:38   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

На території Львівської області цього року висадили понад 730 га лісу. 

Про це поінформував перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, інформує прес-служба Львівської ОДА, пише - Status Quo.

У лісових масивах лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ підходить до завершення весняна лісокультурна кампанія. Використовуючи сприятливі погодні умови, лісівники Львівщини станом на 09.04.2019 року вже посадили 732,7 га (96%) лісових культур з 763га запланованих на весну. Також проведено доповнення лісових культур на площі 670 га при завданні 1133 га.

Залишилось провести лісовідновлення ще у лісогосподарських підприємствах гірської частини області (ДП "Боринське ЛГ", ДП "Сколівське ЛГ", ДП "Славське ЛГ", ДП "Турківське ЛГ"), де довгий період часу лежав сніговий покрив. Лісогосподарські підприємства також завершують роботи з весняного посіву лісового насіння в розсадниках. На даний час засіяно 11,71 га площі посівних відділень.

Активно проходить на Львівщині Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках", до якої вже долучились 3240 чоловік, серед яких більше 1600 – шкільна та студентська молодь та близько 500 представників громадськості. Спільними зусиллями лісівників та учасників Акції створено 92,8га лісів. У рамках Акції 6 квітня, за ініціативи громадської організації "Добро дій" та за підтримки Львівського ОУЛМГ і державних лісогосподарських підприємств, пройшов наймасштабніший захід області - встановлено національний рекорд за найбільшу кількість саджанців дерев висаджених за 8 годин.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo