Депутат на Стрийщині сплатить 3400 гривень штрафу за порушення вимог фінансового контролю

16.04.2019 22:29   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Органами прокуратури Львівщини забезпечена участь прокурора у розгляді судом 10 протоколів про вчинення депутатом Грабовецької сільської ради на Стрийщині адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Читайте також

Самбірська міськрада за незаконне звільнення чиновниці з бюджету виплатить 25 тис. грн

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Львівської області.

Незважаючи на отриманням упродовж 2017-2018 років доходу від зайняття підприємницькою діяльність (розмір кожного з яких одноразово перевищував 50 прожиткових мінімумів), народний обранець жодного разу не повідомив про такі суттєві зміни у майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції.

Таким чином, чоловік вчинив адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідальність за які передбачена ч.2 ст.172-6 КУпАП.

За результатом судового розгляду, постановою Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 20.03.2019, фігуранта визнано винним та застосовано стягнення у виді 3400 гривень штрафу.

Вказане рішення набрало законної сили.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews