У школах Львова навчатимуть надавати домедичну допомогу

15.07.2019 16:44   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Депутати міськради погодили в четвер, 11 липня, на засіданні сесії ЛМР освітню програму «Домедична допомога: компетентності для життя».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Таке рішення підтримали 46 депутатів. Відтак з метою розвитку практичних навичок і необхідних знань з першої домедичної допомоги у школах міста впровадять відповідну програму», пише - Щоденний Львів.

Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «В навчальному предметі «Основи здоров’я» є передбачені подібні теми, які стосуються охорони життя і здоров’я дітей, але в принципі вони не є практичними, тому ми опрацювали програму, яка пристосована до вікового сприйняття цього матеріалу дітьми. Вона буде проводитись протягом певної кількості годин в класах від п’ятого до десятого, зважаючи на те, що діти різного віку можуть по різну інформацію сприймати».

«Це і те, як врятувати один одного, коли стався опік, що зробити, щоб не допустити порізів, забоїв, а також те, що стосується надання першої домедичної допомоги. Це власне і є для учнів старших класів. Окрім того, згідно з програмою, передбачено придбання спеціальних тренажерів для того, аби учні шкіл могли навчитись робити штучне дихання та вміли врятувати життя дитині», – поінформувала також Зоряна Довганик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів