Львівські зупинки облаштують електронними табло для маршруток

20.11.2019 14:35   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові встановлено 24 електронні табло: з впровадженням е-квитка будуть встановлені нові – для всього громадського транспорту, а не лише для трамваїв. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише - Status Quo.

З впровадженням електронного квитка будуть встановлюватися нові електронні табло, які відображатимуть години прибуття всього громадського транспорту (трамваї, тролейбуси, автобуси).

Станом на сьогодні у Львові встановлено 24 електронні табло, які відображають години прибуття лише трамваїв.

«На завершальній стадії тендерні процедури з впровадження електронного квитка. Сподіваємося цього року матимемо переможця, щоб розпочати впроваджувати. Паралельно із впровадженням е-квитка будемо розміщувати електронні табло і графік руху автобусів, тролейбусів», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Зараз у Львові є 24 електронні табло, з яких працює 23 у звичному режимі. Табло на пл. Двірцевій не працює у зв'язку з реконструкцією площі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo