На Львівщині частина мешканців села Баня-Лисовицька з 24 листопада не мають газопостачання, внаслідок спрацювання аварійного клапану. Проводяться ремонтні роботи з відновлення подачі газу.
24 листопада внаслідок спрацювання аварійного клапану ГРП у с. Баня-Лисовицька Стрийського району без газопостачання залишились 44 абоненти, пише – Четверта Студія.
Перегляньте також:
- До Львова «на заробітки»: двоє херсонців організували наркобізнес із доходом до 100 тис. грн на місяць
- 22 червня Львів визволили від росіян
«Протягом дня проводились ремонтні роботи по відновленню газопостачання, але досягнути позитивного результату не вдалось. Ремонтні роботи будуть продовжені 25 листопада», – зазначається у повідомленні