У Львові розпочнуть у січні ремонтувати дві вулиці

17.01.2020 20:24   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові вже розпочали роботи з капітального ремонту великих вулиць.

Про це повідомили в четвер, 16 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, тривають роботи на вулиці Апостола і відновлено на вулиці Миколайчука. А до кінця січня будуть розпочаті роботи на вулиці Хуторівка та вулиці Шевченка, а також ремонт дороги до мікрорайону Білогорща, пише - Щоденний Львів.

Як відзначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, у зимові місяці проводитимуть роботи лише із заміни інженерних мереж. А вже з настанням стабільно теплої погоди проводитимуть асфальтування.

Ірина Маруняк також повідомила подробиці: «Цього року у Львові буде велика кампанія щодо капітального ремонту доріг. Зокрема, вчора ми відновили роботи на вулиці Миколайчука, тривають роботи на вулиці Апостола. З 27 січня приступаємо до ремонту вулиці Хуторівка. Розпочнемо з ремонту інженерних мереж, які розміщені на газонах, тому вулицю не перекриватимемо для руху транспорту. А 30 січня стартують роботи на вулиці Шевченка. Будемо облаштовувати квазікільце від вулиці Залізничної до вулиці Левандівської».

Чиновниця також розповіла: «Щодо вулиці Шевченка, то її будемо робити в три черги. Перша черга – це квазікільце. Друга – ремонт від церкви святої Анни і до вулиці Ярослава Мудрого. Третя – від вулиці Ярослава Мудрого до вулиці Залізничної. У лютому плануємо відновити роботи на вулиці Курмановича. Минулого року на цій вулиці ми постелили нижній шар асфальту. Цього року постелимо верхній шар, облаштуємо хідники й газони».

Ірина Маруняк також зазначила: «Щодо великих об’єктів, то цього року розпочнемо ремонтні роботи на вулицях Бандери, Хмельницького й Чернівецькій. Не забуваємо про два мости, які маємо відремонтувати цього року. Перший – це міст на вулицях Головатого й Сулими. Тендер ми провели минулого року і роботи проводитимемо у 2020 р. Другий міст, який має стратегічне значення, – на вулицях Шевченка й Ковча. Зараз проект на експертизі і, орієнтовно, в травні розпочнемо там роботи».

Чиновниця також повідомила: «У планах на цей рік також проектування і ремонт вулиць Орлика і  Грінченка. Взимку робимо тільки інженерні мережі, а асфальтувати будемо, коли будуть належні погодні умови. У квітні районні адміністрації розгорнуть велику роботу щодо поточного ремонту доріг. Вулиці робитимуть великими картами – від бордюра до бордюра. Також впродовж року вони проводитимуть капітальний ремонт хідників і дворів».

На капітальний ремонт вулиць передбачено більше мільярда гривень. Крім того, передбачені кошти районним адміністраціям на поточний ремонт, у сумі 63 мільйонів гривень, і на капітальний ремонт – близько 40 мільйонів гривень кожній адміністрації.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець зазначив: «Вулицю Миколайчука плануємо повністю завершити до вересня цього року. У лютому плануємо відновити роботи на двох ділянках вулиці Курмановича. Маємо переможця тендеру другої ділянки – це також ТзОВ «Онур». У повному обсязі вулицю Курмановича плануємо зробити до серпня. Це має бути гарна вулиця, яка, переконаний, буде приваблива для водіїв та інших учасників дорожнього руху. Також паралельно з великим об’ємом фізичних робіт будемо багато проектувати. Буде завершено проектування вулиці Конюшинна, розпочнемо проектувати вулиці Зелену тощо».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів