На Львівщині уже склали 80 протоколів за порушення карантину

27.03.2020 16:27   Джерело: Кулемет.com
Опубліковано : Патрік Скеля

Враховуючи нову постанову уряду від 25 березня з’явились уточнені питання в частині карантинних заходів, зокрема чітке регламентоване обмеження в перевезеннях.

Читайте також

На Львівщині оштрафували зоомагазин через роботу під час карантину

Про це сьогодні,  27 березня, йшлося під час брифінгу у Львівській ОДА, пише - Кулемет.com.

“Будь-які міжміські, міжобласні перевезення заборонено, допускаються перевезення виключно в порядку де замовником є підприємства чи установи, які належать до списку підприємств, які забезпечують життєдіяльність області. Сформовано чіткі вимоги, що на таких перевезеннях можна перевозити лише на сидячих місцях, а самі перевезення відбуваються за маршрутами, що їх затвердила національна поліція”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

За його словами, перевезення медиків відбувають в порядку спеціальних регулярних перевезень. Найбільш оптимально спрацював госпіталь у Винниках, є укладені всі договори, тож перевезення відбуваються систематично. Щодо інфекційної лікарні, відпрацьовується налаштування таких перевезень. Так само стоїть питання стосовно всіх інших медичних закладів, робота триває. Найближчим часом це питання буде вичерпано.

У посиленому режимі несуть службу правоохоронці від самого початку запровадження карантинних заходів.

“Понад 1000 осіб залучено для патрулювання області. Плюс більше 90 нарядів як автомобільних так, і піших патрулюють і реагують на порушення. Ми уже склали більше 80 протоколів”, – розповів заступник керівника Національної поліції Львівщини Дмитро Міхалець.

За словами правоохоронця, масових заходів нема, великого скупчення людей не фіксується, а перед неділею спільно з ЛОДА проведуть роботу щодо конфесій, аби не скупчувалися у церквах.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Кулемет.com