На Львівщині оштрафували зоомагазин через роботу під час карантину.
Про це пише – Четверта Студія з посиланням на прес-службу Червоноградської міської ради.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Під час патрулювання міста дільничими офіцерами Червоноградський відділ поліції було зафіксовано роботу зоомагазину по вулиці Сокальській.
За недотримання вимог протоколів ТЕБ І НС, поліцією було складено протокол та скеровано до суду.
Продавець зоокрамниці повинен буде оплатити шраф, який визначить суд. А це, попередньо, від 17 000 грн.