На Львівщині запрацював КПП «Рава-Руська»

Опубліковано:
9 Травня, 2020 о 12:23
На Львівщині запрацював КПП «Рава-Руська»
Фото з мережі Інтернет

З 00:00 годин 8 травня 2020 року пункт пропуску для автомобільного сполучення «Рава-Руська – Гребенне» відновив роботу, пише – ПРОЗАХІД.

Раніше Кабінет міністрів оприлюднив зміни до розпорядження від 13 березня 2020 року № 288 «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон». Розпорядження ухвалене 6 травня. Згідно з рішенням, з переліку закритих пунктів пропуску виключені пункт пропуску на кордоні з Польщею «Рава-Руська» та «Скадовський морський торговельний порт».



Відновлення роботи пункту пропуску «Рава-Руська» для автомобільного сполучення має зменшити завантаження на КПП «Ягодин» та «Краковець» на українсько-польському кордоні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #кордон, #КПП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #рава-руська



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: