Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині – ще одна смерть людини з підтвердженим коронавірусом.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
Це вже 37-ма смерть від ускладнень, спричинених COVID-19, пише – ПРОЗАХІД.
Це жінка, 64 років, львів’янка. Померла сьогодні зранку в Львівській обласній інфекційній лікарні. Мала двобічну пневмонію.