Вчителів Львова готують до можливого дистанційного навчання з 1 вересня

07.07.2020 18:03   Джерело: westnews
Опубліковано : Львівський Новинар

Освітяни Львова готуються до різних можливих варіантів навчання у новому навчальному році. Зокрема і до можливого дистанційного навчання із вересня.

За словами начальниці управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, вчителі проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації, а мерія напрацьовує різні моделі проведення освітнього процесу, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Всі мають бути готові до різних моделей початку навчального року, і ми напрацьовуємо їх на рівні міста. Ми розуміємо, що не повернемось до традиційної нам системи навчання, тому зараз багато зусиль прикладається до того, щоб в першу чергу навчити вчителів працювати за нових умов, коли дні навчання офлайн будуть чергуватись із навчанням онлайн. Такі курси будуть розпочинатись після 20 липня. Вчителі зможуть опанувати нові навики, навчаться працювати на наших освітніх платформах.

Також ми будемо проводити навчання для вчителів початкової школи в режимі офлайн. Вони навчатимуться в невеликих групах в навчально-методичному центрі. Вчителям покажуть, як правильно провести урок, які матеріали вибрати, як зосереджувати увагу учнів на найголовнішому.

Зараз ми на етапі роботи над моделями, як би мали запрацювати школи із 1 вересня. Звичайно, що все залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні. Ми повинні бути готові до різних сценаріїв. Ми вже провели перші зустрічі з педагогічними працівниками, з керівниками наших шкіл. Зараз напрацьовуємо програму, яка передбачає, що навчання буде і онлайн, і офлайн. До прикладу, ми плануємо, що учні 11 класів будуть більшість часу навчатись дистанційно, а от першачки мали б почати навчання офлайн, адже вони не знають, що таке школа, ніколи не працювали в класі, ніколи не бачили свого вчителя.

В нас є напрацьовані правила роботи в навчальних закладах. Однозначно в школах з 1 вересня буде проводитись термометрія, часте провітрювання приміщення, дезінфекція, будуть наявні антисептики у кожному класі, дотримуватимуться усіх правил особистої гігієни. Ми почали це робити ще перед запровадженням карантину і будемо дотримуватись цих всіх правил й надалі. Щодо дотримання дистанції, то чекаємо вказівки від уряду: можливо, це буде поділ класу на групи чи запровадження двох змін навчання. В будь-якому випадку, ми повинні створити дітям безпечні умови під час перебування у навчальному закладі», — розповіла Зоряна Довганик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: westnews