Рівень госпіталізації у Львівській області зараз становить понад 1000 осіб на тиждень

04.11.2020 18:32   Джерело: WestNews.info
Опубліковано : Патрік Скеля

Попри навантаження на екстрену медичну допомогу та первинну ланку, наразі надати стаціонарне лікування у Львівській області можуть усім пацієнтам, які його потребують.

Читайте також

У Львові велика черга на проведення ПЛР-тесту: більше 1400 людей очікують на свій діагноз
На Львівщині у 130 людей підтвердили коронавірус
За останню добу на Львівщині проведено 1442 ПЛР-тести, з яких 154 — позитивні

Необхідності у медичному сортуванні на Львівщині поки ще нема. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише - WestNews.info.

«Медичне сортування, яке відбувається на етапі амбулаторного лікування, покликане максимально відібрати тих пацієнтів, які потребують госпіталізації. На Львівщині поки що такої необхідності нема. Навіть попри те шалене навантаження, що відчуває на собі медична галузь, лікарні області наразі справляються», - розповів Орест Чемерис.

Відповідно до оновлених протоколів щодо стандартів  надання медичної допомоги, госпіталізації підлягають середньої тяжкості та тяжкі пацієнти. 

«Рівень потреби в госпіталізації за останній тиждень різко зріс. Якщо ще два тижні тому щотижнево госпіталізувались 400 – 600 пацієнтів, зараз цей показник підвищився на 40%. Рівень госпіталізації в області зараз становить понад 1000 осіб на тиждень», - акцентував керівник департаменту охорони здоров’я.

Однак не всі підтверджені пацієнти потребують госпіталізації, адже хвороба може проходити безсимптомно.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: WestNews.info