Об 11.38 год на вул. Ковалевської, 3 у Львові, за попередньою інформацією, трапився вибух газу в одній із квартир. Підрозділ ДСНС проводить евакуацію мешканців. На місці також перебувають представники районної адміністрації.
Читайте також
Перегляньте також:
- До Львова «на заробітки»: двоє херсонців організували наркобізнес із доходом до 100 тис. грн на місяць
- 22 червня Львів визволили від росіян
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише – Щоденний Львів.
«Стався вибух газу на третьому поверсі триповерхового будинку на 19 квартир. В будинку прописано 34 мешканці. Станом на зараз на місці перекрито подачу газу, проведено відключення електроенергії, працює оперативно-рятувальна служба. Також проведено евакуацію людей з будинку», — повідомив Святослав Костяка, заступник голови ШРА.
Відомо, що внаслідок вибуду постраждало 2 людей, яких передали медикам.