Інспектори-паркувальники у Львові незаконно карають водіїв за протермінування стоянки

22.02.2021 08:29   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Інспектори з паркування у Львові не правильно застосовують норму законодавства, коли складають постанову на водіїв, які не в повній сумі оплачують вартість паркування.

Читайте також

У Львові введуть нові способи оплати за паркування
Власників покинутих авто у Львові просять забрати свої машини (Відео)

Про це під час пресконференції на тему “Як захиститися від паркувального рекету у Львові?”, що відбулася у Львівському пресклубі, повідомив правовий експерт Ярослав Жукровський, пише - Щоденний Львів.

“Кодекс України про адміністративні правопорушення говорить про дві статті, за якими притягують до відповідальності. Це - 122 ст. і 151-1 ст. Судова практика говорить про таке: якщо особа заплатила, бодай, за годину часу паркування і на неї складено постанову про притягнення чи повідомлення про притягнення до адмінвідповідальності, то цю постанову можна скасувати в судовому порядку,- пояснив Ярослав Жукровський.

За його словами, інспектори з паркування не правильно застосовують норму законодавства.

“Питання неоплати вартості послуг стосується взагалі несплати. А питання закінчення часу паркування, за який не сплачено, - це зовсім інші юридичні поняття. Правила говорять, що після закінчення часу паркування, за які сплачено, користувач зобов’язаний або звільнити місце паркування, або сплатити вартість послуг за час фактичного паркування”,- наголосив правовий експерт.

Інакше такі дії інспекторів, підсумував Ярослав Жукровський, можна трактувати як свавілля стосовно платників податків і прав водіїв.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів