На Львівщині на трасі утворилось провалля.
Про це у Фейсбуці повідомив громадський активіст Олександр Клімов, пише Четверта студія.
Перегляньте також:
- До Львова «на заробітки»: двоє херсонців організували наркобізнес із доходом до 100 тис. грн на місяць
- 22 червня Львів визволили від росіян
“На межі колишнього Сокальського району утворилося провалля біля самого асфальту, який нещодавно проклали. А чого нам усім чекати далі? Можливо, під час руху скоро провалиться вантажівка. І знову винне водовідведення. Винне тим, що його зовсім нема. Як і в межах села Боянець та міста Великі Мости. То Велике будівництво чи велика показуха? Як думаєте?”, – йдеться у повідомленні.