Карантинні обмеження у Львові: що зміниться з 14 лютого
Опубліковано : Львівський Новинар
У місті спостерігається незначна тенденція до зниження рівня захворюваності, однак кількість нових випадків все ще велика. З огляду на це, більшість карантинних обмежень залишаються чинними ще на тиждень. Утім певні зміни таки будуть впроваджені – вони стосуватимуться навчання унів 5-11 класів.
Про це сьогодні під час брифінгу за підсумками засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС розповів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
Так, за словами Андрія Москаленка, у місті спостерігається певна динаміка до зниження рівня захворюваності.
Зокрема, рівень госпіталізації у міських медичних закладах за останній тиждень знизився з 35% до 29%.
Також зменшилось й зростання числа недужих на COVID-19 дітей. Наразі заповнюваність хворими дітьми в лікарні «Охматдит» та лікарні на Орлика становить 28% і 40%.
Крім того, спостерігається й покращення рівня захворюваності серед приватних перевізників та комунального АТБ-1. Середній відсоток захворюваності серед водіїв знизився до 13 %.
Менше хворіють на Covid-19 й комунальні працівники «Теплоенерго» та «Водоканалу». Середній показник недужих впав з 13% до 10%.
Утім кількість нововиявлених випадків все ще є достатньо великою.
Так, за останній день було зафіксовано майже 1300 нових підтверджених випадків з допомогою ПЛР-тестувань. А отже, більшість карантинних обмежень «червоної зони» у місті продовжать ще на тиждень.
«Станом на сьогодні ми не можемо говорити, чи ми вже перейшли пік, чи йдем до нього. Ми все ще бачимо велику кількість позитивних випадків», – зазначив Андрій Москаленко.
Що стосується навчання у школах, то з понеділка, 14 лютого, у місті впроваджуються певні зміни. Зокрема, вже з наступного тижня навчальні заклади зможуть самостійно обирати форму навчання для учнів 5-11 класів, зважаючи на показники захворюваності на коронавірус.
Також ухвалювати рішення щодо дистанційного або очного навчання зможуть і керівники секцій, гуртків та мистецьких шкіл.
Джерело: Вголос