Львівський суд відправив у в'язницю українку за підтримку армії Росії

Софія Бойчук поширювала у Facebook дописи, де підтримувала війну, розпочату Росією.

09.07.2022 17:32   Джерело: Захід.нет
Опубліковано : Львівський Новинар

Галицький районний суд виніс вирок українці Софії Бойчук, яка проживаючи в Росії, поширювала у Facebook дописи на підтримку армії РФ. Жінці призначили рік позбавлення волі.

Українка, уродженка міста Долина Івано-Франківської області, Софія Бойчук, перебуваючи на території Росії, поширювала у Facebook дописи, де виправдовувала та підтримувала вторгнення РФ в Україну. Вона називала українців фашистами і просила росіян «звільнити» Україну. Також вона опублікувала власне фото на фоні російського прапора і зображення президента РФ.
 

В одному з дописів Бойчук поширювала пропагандиський наратив РФ про те, що українці нібито самі себе обстрілюють і бомблять: «И эти подонки сейчас бомбят жилые дома и квартиры простых людей Украины и расстреливают автобусы и машины, что бы подставить русских и чеченских солдат. Только вперёд и до конца до победы русским и чеченским солдатам. Бог Вам поможет и Бог с Вами».

Під час судового засідання у цій справі Софія Бойчук зізналась, що поширювати антиукраїнські дописи та підтримувала вторгнення РФ в Україну. Вона виправдовувалась тим, що жила в Росії з чоловіком і він тиснув на неї, щоб вона робила такі дописи у Facebook, погрожуючи життям її доньки. Жінка заявила, що щиро розкаюється та просила суворо її не карати, вказавши, що повністю усвідомила протиправність своїх дій.

Суддя Галицького районного суду Наталія Зубачик на засіданні 6 липня визнала Софію Бойчук винною у виправдовуванні збройної агресії РФ проти України і призначила їй рік позбавлення волі. Також суд конфіскував у неї смартфон, з якого вона поширювала дописи.

Софія Бойчук ще може подати апеляцію на цей судовий вирок протягом 30 днів з моменту його винесення. Поки не мине цей термін, цей вирок не набуде законної чинності.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Захід.нет