На Львівщині чоловік два роки приховував смерть батька заради грошей

26.01.2023 14:44   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Після смерті батька  чоловік отримував страхові виплати померлого.

28-річний чоловік заради вигоди замовчав відомості про смерть свого батька, достовірно знаючи, що останній помер та втратив право на отримання страхових виплат, і не надав до Червоноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Львівській області відомості про смерть батька та впродовж останніх двох років отримував грошові кошти, які надходили на рахунок померлого, достовірно знаючи, що вказані кошти є страховими виплатами, на отримання яких в нього немає прав.

Загалом, обвинуваченому вдалось заволодіти державними коштами на суму понад 130 тисяч гривень.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців усі кошти Червоноградському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Львівській області відшкодовано.

На розгляд суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому здійснювалось слідчими слідчого відділу Червоноградського районного відділу поліцій Головного управління поліції у Львівській області, щодо заволодіння шляхом обману коштами, які відносяться до щомісячних страхових виплат (стаття 190 ККУ).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews