Львів 7 жовтня проведе в останню путь трьох полеглих Героїв

07.10.2023 06:08   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.

У суботу, 7 жовтня, Львів попрощається з трьома захисниками: Михайлом Вартовником, Володимиром Олешним та Олегом Бохенеком. Повідомила Львівська міська рада.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Михайло Вартовник

null
(20.11.1989-29.09.2023) львів’янин

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 42 міста Львова. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Комп'ютерні технології та інженерія».

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У мирний час працював на посаді комірника у дистрибуційному центрі Товариства з обмеженою відповідальністю «Нестле-Україна» в Малехові. Захоплювався автомобілями і грою в шахи, обожнював активний відпочинок із родиною та друзями.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до складу 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. За особистий внесок у оборону держави був нагороджений численними відзнаками.

У Михайла Вартовника залишилися батьки, дружина, двоє дітей та брат. 

Володимир Олешний

null
(21.04.1987-29.09.2023). Уродженець села Гамаліївка Львівської області

Навчався у Гамаліївській загальноосвітній школі I-II ступенів (сьогодні – Гамаліївська гімназія). Закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва». Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зеноновича Ґжицького за спеціальністю «Менеджмент».Працював інкасатором у фінансовій компанії міста Львова. У вільний час захоплювався футболом та автомобілями. Любив складати вірші та співати українські народні пісні, подорожувати та проводити час із близькими.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини до лав 10-го окремого стрілецького батальйону. Після проходження військових навчань за кордоном вступив до складу 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. За особистий внесок у справу захисту держави був неодноразово відзначений військовим командуванням.

У Володимира Олешного залишилися бабуся, батьки, дружина, брат і сестра з родинами.

Олег Бохенек

null
(09.08.1993-03.10.2023) львів’янин

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 54 міста Львова. Закінчив Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова». Після завершення навчання працював на заводі в Рясному. Обожнював музику, майстерно грав на гітарі, також захоплювався кулінарією і спортом. Був винятково чесною і мужньою людиною.

Після проходження навчань захищав Батьківщину на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У Олега Бохенека залишилися мама, сестра та 8-річний син.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews