У Львові відновили продаж паперових абонементів на проїзд у електротранспорті

18.12.2023 22:35   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Львів’яни можуть придбати паперові абонементи вже 19 грудня.

У Львові відновили продаж паперових 30-денних абонементів на проїзд у трамваях і тролейбусах. Про це повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

"Від сьогодні у львів’ян є можливість придбати паперові 30-ти денні абонементи для користування електротранспортом (трамваєм та тролейбусом). Місячні картки реалізовуються з 18.12.2023 у єдиному пункті продажу ЛКП «Львівелектротранс» на кінцевій трамвайного маршруту №3 «Аквапарк». Від завтра, 19 грудня і до 24 грудня паперові абонементи будуть у наших комісіонерів, повний перелік із вказанням розташування за посиланням: ПЕРЕЛІК", ідеться на сайті підприємства.

Місячний паперовий проїзний квиток на 30 днів починає діяти з дня продажу, зазначеного відповідною позначкою – перфорацією числа, який позначає день. Наприклад, якщо Ви купили вісімнадцятого грудня, продавець позначає на абонементі число «18».

Повний для загального користування проїзний абонемент становить – 430 гривень, а пільговий (студентський) – 215 гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews