Львівщина отримає понад 15 мільйонів євро грантової допомоги на втілення 16 екологічних проєктів, які подали громади та установи області разом з партнерами.
Про це повідомив Максим Козицький.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
“Серед областей на заході України Львівщина буде реалізовувати найбільше проєктів за Програмою Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027 у пріоритеті «Довкілля». 45% грантових коштів з тих, які отримає наша держава, підуть саме у нашу область. Таке рішення ухвалили сьогодні під час засідання у польському Кросно”, написав він.
Йдеться про 16 проєктів, які подали громади та установи нашої області разом з партнерами.