Дружина Дубневича просить у ЛМР поновити оренду землі під своїм фітнес-клубом у центрі Львова

16.06.2024 08:44   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Львівській міській раді розглядають питання надання дозволу дружині Ярослава Дубневича - Наталі Дубневич на оформлення документів для користування землею під її оздоровчим фітнес-центром у Львові.

Відповідний документ оприлюднили 14 червня на офіційному порталі міської ради Львова, пише LVIV.MEDIA.

Йдеться про ділянку площею 0,011 га на вулиці Костя Левицького, 4, де розташований спортивно-оздоровчий центр “Формула краси”. У 2004 році Наталія Дубневич викупила це приміщення у приватну власність. Раніше Львівська міська рада надавала їй в оренду ділянку під центром терміном на 5 років. Але дія цього договору закінчилася ще у 2011 році, і до сьогодні Наталія його не поновила.

Зараз вона звернулася до міськради із заявою про оформлення нових документів на землю. Депутати розглянуть проєкт ухвали, який дозволить Наталії Дубневич розробити технічну документацію та встановити межі ділянки для подальшої оренди. Якщо таке рішення підтримають на сесії Львівської міськради, то ділянку офіційно передадуть в оренду Наталії Дубневич для обслуговування будівлі фітнес-клубу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews