Львівський Охматдит прийме пацієнтів із київської лікарні, яка постраждала внаслідок атаки росіян

11.07.2024 11:15   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У медзакладі вивільнили одне хірургічне відділення на 30 ліжкомісць для поступлення важких хворих з київського “Охматдиту”.

Як повідомляє пресслужба Львівської обласної ради, медпрацівники львівської лікарні готові до надання  допомоги та розподілу пацієнтів, що потребують різних видів лікування.

“Адміністрація шпиталю тримає тісний діалог із хірургічною службою київського “Охматдиту”. Наразі пацієнтів стабілізують від отриманого стресу, аби вони були транспортабельні”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема структурний підрозділ Західноукраїнський спеціалізований центр, уже понад два роки є евакуаційним хабом для дітей з онкологічними, онкогематологічними та іншими важкими захворюваннями.

“Щотижня від лютого 2022 року керівництво лікарні контактує з європейськими партнерами щодо актуальних потреб у медикаментах та іншій допомозі. І щотижня щонайменше двоє-троє пацієнтів з інших регіонів звертаються до львівських медиків, щоб продовжити лікування або ж отримати поміч в медичній евакуації за кордон", – зауважив в.о голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

У медзакладі є відпрацьований алгоритм роботи з великим потоком людей: налагоджений маршрут пацієнта, адаптований персонал та координація з різними державними інституціями та іншими медичними закладами. Спеціалісти Клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді мають величезний досвід у наданні необхідної психологічної допомоги і пацієнтам, і їхнім родинам.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews