Львівська міськрада додатково спрямує понад 300 млн грн для ЛКП Львівтеплоенерго

11.07.2024 12:35   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Загалом статутний капітал підприємства становитиме понад 2,5 мільярди гривень.

Міська рада Львова розглядає проєкт рішення про збільшення статутного капіталу "Львівтеплоенерго" на 300 мільйонів гривень. Після збільшення, загальний його розмір складе понад 2,5 мільярди гривень.

Відповідний проєкт ухвали оприлюднили 10 липня на офіційному порталі міської ради Львова, пише LVIV.MEDIA.

Як вказано у пояснювальній записці до проєкту ухвали, цю суму визначено на підставі ухвали про розміри статутних капіталів комунальних підприємств міста. Також вказано, що причиною збільшення коштів є ухвала про ремонт та оновлення системи опалення в музеї Митрополита Андрея Шептицького, яку погодили ще у листопаді 2023 року.

У міськраді пояснюють, що збільшення статутного капіталу необхідне для забезпечення ефективної роботи "Львівтеплоенерго" та створення належних умов для його розвитку. Після прийняття цього рішення "Львівтеплоенерго" повинно буде внести відповідні зміни до свого статуту, щоб відобразити новий розмір капіталу — 2 мільярди 653 мільйони 308 тисяч гривень. Відповідальним за це призначено директора підприємства.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews