Правильний догляд за ноутбуком - хороший спосіб зберегти його продуктивність
Опубліковано : Львівський Новинар
Обслужений ноутбук працює стабільніше й ефективніше - це факт. Виявляється, проводити базові процедури можна самостійно в домашніх умовах, заощадивши при цьому на послугах фахівця. Сьогодні ми розповімо, як користуватися балоном зі стисненим повітрям і що потрібно пам'ятати перед початком технічного обслуговування.
Як почистити клавіатуру ноутбука?
Найбільше пилу і крихт збирається на клавіатурі, оскільки саме з нею найчастіше доводиться контактувати під час роботи з ноутбуком. Якщо систематично не проводити очищення цього елемента, то в кінцевому підсумку клавіші починають залипати, перестають реагувати на дотик. Тоді доведеться вдатися до пошуку нової клавіатури для ноутбука тут https://www.aks.ua/uk/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/. Якщо вас цiкавить клавiатура для ноутбука Acer, то замовити можна за посилання https://www.aks.ua/uk/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/brand/acer.
На щастя, очищення виконується швидко і легко. Почніть з того, що відключіть ноутбук від мережі і почекайте, поки він охолоне до кімнатної температури. Потім підготуйте щітку з товстим ворсом і приступіть до очищення. Якщо на кнопках є жирові відкладення, то їх потрібно прибрати за допомогою серветки, зволоженої спиртовмісним складом. Використовуйте засіб для чищення вкрай обережно. Розпилюйте його на тканину, а не на поверхню ноутбука. Не використовуйте занадто багато складу, оскільки зайва рідина може потрапити на материнську плату. Очистіть клавіші та простір навколо них. Якщо щіткою не вдалося зібрати все сміття, то скористайтеся стисненим повітрям.
Догляд за екраном
Під час очищення екрана ноутбука виконайте ті самі дії, що й у випадку з клавіатурою. Наносьте засіб для чищення на тканину, а не на пристрій. Якщо у вас є ще одна суха ганчірка, то протріть поверхню матриці після вологої обробки.
Як почистити систему охолодження ноутбука?
Систематичне очищення системи охолодження безпосередньо впливає на довговічність ноутбука та ефективність його роботи. У цьому разі знову стане в пригоді балон зі стисненим повітрям.
Почніть із продування стисненим повітрям портів USB, HDMI та інших.
Потім переходимо безпосередньо до системи охолодження. Бажано корпус ноутбука розібрати, у такому разі ми отримаємо доступ не тільки до радіатора охолодження, а й вентилятора. Рекомендується виконувати цей крок регулярно, тоді вийде зберегти продуктивність ноутбука. Якщо ж цього не робити, то обладнання буде перегріватися і врешті-решт один з його компонентів вийде з ладу.
Джерело: LvNews