На Львівщині суд визнав винним 36-річного дрогобичанина за смертельне побиття 63-річної співмешканки. Йому призначили вісім років та три місяці позбавлення волі.
Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.
Перегляньте також:
- Виконроб уник покарання за збитки понад 1,7 млн грн під час будівництва їдальні для академії Сухопутних військ
- Власник піцерії у центрі Львова не зміг через суд скасувати штраф за руйнування пам’ятки
У серпні 2024 року в одному з дачних масивів Дрогобича засуджений побив 63-річну співмешканку у її будинку. Як тоді зазначала поліція, затриманий був раніше судимий. Між ними виникла суперечка і через це чоловік вдарив рукою потерпілу в обличчя.
“Коли жінка впала, вбивця завдавав численних ударів руками та ногами по тулубу, голові, обличчю та руках. Внаслідок отриманих травм жінка померла на місці” — йдеться в повідомленні прокуратури. До набрання вироком законної сили зловмисник перебуватиме під вартою. Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.