Троє мешканців Львівщини виготовляли фіктивні довідки про непридатність до служби
Опубліковано : Іванна Капустянська
У Львові трьох чоловіків підозрюють у виготовленні фіктивних медичних документів для військовозобов'язаних. Завдяки такій схемі щонайменше троє чоловіків виїхали з України за кордон.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.
Як встановили слідчі, троє чоловіків з Тернопільщини і Львівщини підшуковували "клієнтів", яким виготовляли фіктивні медичні документи з неіснуючими діагнозами. За даними правоохоронців, на підставі цих виписок чоловікам видавали нові військово-облікові документи, де було вказано, що вони непридатні та виключені з військового обліку. Таким чином, надалі ці чоловіки могли виїжджати за кордон.
Така послуга коштувала 5 000 доларів США. Клієнти передавали гроші готівкою або ж перерахували на криптогаманець. Цією схемою скористалися щонайменше троє чоловіків.
Трьом чоловікам повідомили про підозру за організацію та сприяння у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Їм загрожує до дев'яти років ув'язнення з конфіскацією майна. Наразі слідство у цій справі триває. Правоохоронці встановлюють усіх причетних до схеми.
Джерело: LvNews
