На Львівщині чоловік на території школи жорстоко побив підлітка

Опубліковано:
13 Березня, 2025 о 12:21
На Львівщині чоловік на території школи жорстоко побив підлітка
Фото з мережі Інтернет

Вчора, 12 березня, на території однієї зі шкіл Яворівського району 47-річний чоловік побив 13-річного хлопця. За цим фактом розпочали досудове розслідування.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.



За попередніми даними слідства, інцидент стався вчора, 12 березня, на території однієї зі шкіл у Яворівському районі. Неповнолітнього хлопця побив 47-річний місцевий мешканець:

“Чоловік розпочав конфлікт із 13-річним хлопцем, в ході якого повалив дитину на землю та наніс декілька ударів руками по голові та в ділянку живота. Після чого фігурант покинув місце події”.

Наразі хлопець перебуває у лікарні. Медики діагностували в нього струс мозку та забої.

Триває розслідування за фактом хуліганства. Санкція статті — штраф від 17 000 до 34 000 гривень, пробаційний нагляд на строк до п’яти років або обмеженням волі на той самий термін.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #бійка, #дитина, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: