Із російського полону повернулися четверо жителів Львівщини

Опубліковано:
25 Серпня, 2025 о 13:13

Вчора, 24 серпня, в межах обміну полоненими між Україною та РФ повернули чотирьох мешканців Львівщини.

“Добрі новини для Львівщини: окрім львів’янина Сергія Ковальова, про якого я писав учора, з ворожого полону вдалося визволити ще трьох жителів нашої області. Деталі – згодом”, — написав Максим Козицький.

Серед звільнених воїнів є представники практично десантно-штурмових, повітряних, військово-морських, а також воїни ТрО, Нацгвардії та Держприкордонслужби.



За даними Координаційного штабу, всі звільнені військові належать до рядового та сержантського складу. Майже всі вони провели в полоні понад три роки.

Серед звільнених цивільних — львівський медик із батальйону “Госпітальєри” Сергій Ковальов, журналісти Дмитро Хилюк та Марк Каліуш, а також колишній мер Херсона Володимир Миколаєнко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Максим Козицький
Теги: #обмін полоненими



Статті

Інтерв'ю
“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації
09:24, 25 Серпня, 2025

“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації

Блоги

ТОП новини Львівщини: