У селі Угерсько на Львівщині внаслідок зіткнення автомобіля з мопедом постраждали дві 13-річні дівчини. За кермом обох транспортних засобів перебували неповнолітні водії.
За даними правоохоронців, аварія сталася 22 травня близько 21:10 у селі Угерсько Стрийського району. Зіткнулися автомобіль ВАЗ 21013, за кермом якого був 17-річний місцевий мешканець, та мопед, яким керувала 13-річна дівчина. Пасажиркою мопеда була також 13-річна дівчина зі Стрийського району.
Перегляньте також:
- На Львівщині внаслідок ДТП травмований 64-річний водій мінівена
- На Львівщині судитимуть правоохоронця, який збив людину та переховувався у Польщі
Внаслідок зіткнення обидві дівчини отримали травми та були доставлені до лікарні. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху. Санкція цієї статті передбачає до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Правоохоронці з’ясовують усі обставини аварії.