На Львівщині чоловік до смерті побив знайомого через суперечку за коня

Опубліковано:
9 Червня, 2026 о 16:39

У Самбірському районі Львівської області 62-річного чоловіка підозрюють у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть знайомого. Трагедія сталася ввечері 6 червня в одному з сіл Добромильської громади.

За даними слідства, 62-річний місцевий житель запросив до себе в гості 37-річного знайомого із сусіднього села. Чоловіки розпивали алкогольні напої у сараї, де між ними виникла суперечка.



Попередньо встановлено, що конфлікт спалахнув через прохання гостя позичити коня для польових робіт. Власник тварини відмовив, після чого словесна перепалка переросла у бійку.

Під час конфлікту господар кілька разів ударив знайомого кулаком в обличчя. Від отриманих ударів чоловік втратив свідомість.

Зрозумівши, що гість не подає ознак життя, власник будинку зателефонував знайомому, який викликав медиків. Однак врятувати потерпілого не вдалося — він помер ще до приїзду бригади екстреної допомоги.

Згідно з висновками експертизи, причиною смерті стала тяжка черепно-мозкова травма з пошкодженням головного мозку.

Правоохоронці затримали підозрюваного того ж вечора. Йому повідомили про підозру в умисному заподіянні тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Наразі триває досудове розслідування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: прокуратура Львівської області
Теги: #конфлікт, #убивство



Статті

Інтерв'ю
Від стрільця до командира IRIS-T: шлях бійця львівської зенітної бригади на псевдо Грім
17:34, 6 Травня, 2026

Від стрільця до командира IRIS-T: шлях бійця львівської зенітної бригади на псевдо Грім

Блоги

ТОП новини Львівщини: