Правоохоронці повідомили про підозру заступникові начальника комунального підприємства при одній з міських рад Львівщини в забрудненні земель та службовій недбалості. Завдані державі збитки — понад 2,6 млн грн.
Як установили правоохоронці, фігурант був відповідальним за експлуатацію полігону ТПВ. Водночас він допустив неодноразове розміщення працівниками сміття на суміжних з полігоном ділянках, що призвело до їх забруднення та засмічення.
Перегляньте також:
“Так, під час експертизи в ґрунті було виявлено завищений вміст цинку, свинцю та фосфору. Загальний розмір шкоди, завданої державним та громадським інтересам, становить понад 2,6 мільйона гривень”, — йдеться у повідомленні.
Правоохоронці затримали фігуранта та повідомили йому про підозру за ч.1 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання — п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Триває досудове розслідування.