Працівники Львівської митниці під час огляду посилок вилучили майже 2,5 кг канабісу, який переправляли транзитом зі США до Болгарії через Україну.
Як ідеться у повідомленні, під час огляду поштових відправлень на митному посту “Львів — поштовий” працівники митниці виявили майже 2,5 кг канабісу. Посилку переправляли зі США до Болгарії транзитом через Україну.
Перегляньте також:
- Брендові речі на суму близько мільйон гривень: львівські митники виявили незадекларовані товари
- Краса на мільйон: львівські митники виявили незадекларовані товари на 1,4 млн гривень
Митники повідомили про цей факт правоохоронні органи відповідно до ст. 305 ККУ (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів). Максимальне покарання — позбавлення волі на 12 років з конфіскацією майна.