У місті Дрогобич 27 червня о 09:05 рятувальники отримали повідомлення про собаку, яка впала в каналізаційний колодязь і не могла самостійно вибратися.
На місці події власниця тварини перебувала у сильному стресі та не стримувала емоцій, переживаючи за свого улюбленця.
Перегляньте також:
- У Дублянах під Львовом під час пожежі сухої трави постраждав 80-річний чоловік
- Операція «Порятунок хвостатого»: на Стрийщині рятувальники визволили собаку з бетонної пастки
Рятувальники оперативно прибули на виклик, обережно дістали собаку з пастки та передали власниці. Тварина не зазнала травм і почувається добре.
У Державній службі України з надзвичайних ситуацій зазначили, що завдяки швидким і професійним діям вдалося уникнути трагедії.
Після порятунку сльози тривоги змінилися сльозами радості — собака повернулася додому неушкодженою.