Захисника зі Славська, що на Львівщині, нагородили нагрудним знаком “Золотий хрест” від Головнокомандувача ЗСУ
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Перегляньте також:
- Азовець із Маріуполя після 3,5 років полону освідчився коханій у Львові, з якою був знайомий з 14 років
- Суд у Львові визнав протиправною відмову військовій частині у звільненні військового для догляду за матір’ю з інвалідністю
Роман Дмитришин, який отримав “Золотий хрест” від початку повномасштабного вторгнення служить у лавах 24-ї ОМБр імені короля Данила.