На Львівщині правоохоронці розслідують вбивство собаки. За попередніми даними, в одному із сіл Стрийського району жінка застрелила тварину на центральній дорозі.
Повідомлення про вбивство собаки надійшло до правоохоронців 24 січня від 37-річної мешканки одного з сіл Стрийського району.
Перегляньте також:
- За вбивство собаки битою львів’янин отримав 5 років в’язниці
- На Львівщині 70-річний чоловік застрелив собаку, яка полювала на його курей
Правоохоронці попередньо встановили, що 55-річна жителька села застрелила собаку з пневматичної гвинтівки на центральній дорозі населеного пункту. Наразі зброю вилучили, а тіло собаки скерували на експертизу.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк від одного до трьох років або позбавлення волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини. Досудове розслідування триває.