На Львівщині жінку вкусила змія, внаслідок чого вона потрапила у лікарню, – пише 032.
Як інформує прес-служба ГУ ДСНС у Львівській області, 26 червня о 13.38 в реанімаційне відділення Сколівської лікарні поступила 55-річна жінка.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік
Медики встановили їй діагноз – «укус змії другого пальця правої кисті».
Наразі потерпіла перебуває у стані середнього ступеня важкості.