У Львові на Володимира Великого жінці стало погано. Про це пише Depo.Львів з посиланням на ГО “Варта-1”.
Як йдеться у повідомленні, “швидку” для жінки очікували більше години, проте вона так і не приїхала.
Перегляньте також:
- На Яворівщині затримали іноземця, який спричинив ДТП з п’ятьма потерпілими
- До Львова «на заробітки»: двоє херсонців організували наркобізнес із доходом до 100 тис. грн на місяць