Колишнього головного лікаря райлікарні на Львівщині підозрюють у розтраті 25 тисяч доларів

Опубліковано:
9 Жовтня, 2017 о 11:00
Колишнього головного лікаря райлікарні на Львівщині підозрюють у розтраті 25 тисяч доларів
Фото з мережі Інтернет

На Львівщині повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів колишньому керівнику однієї з районних лікарень області. Про це повідомили в управлінні СБУ у Львівській області.

Правоохоронці встановили, що посадовець умисно закупив для лікарні систему ультразвукової діагностики із комплектуючими за значно завищеною вартістю. Його дії завдали збитки місцевому бюджету на майже 25 тис. доларів США.



Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна у великих розмірах) Кримінального кодексу триває. Вирішується питання щодо обрання зловмиснику запобіжного заходу.

Нагадаємо, у вересні суд оштрафував за отримання хабара колишнього головного лікаря Кам’янко-Бузької лікарні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #гроші, #кримінал, #лікар, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Одне з найбільших у Східній Європі: історик про єврейський цвинтар у Бродах
12:41, 18 Серпня, 2025

Одне з найбільших у Східній Європі: історик про єврейський цвинтар у Бродах

Блоги

ТОП новини Львівщини: