Цього разу в селі Тяпче Долинського району. Через знахідку місцеві жителі уже два тижні не можуть добратися до поля, адже сміття висипали просто посеред дороги. Щоб вивезти відходи, необхідно вітратити близько 20 тисяч гривень, пише – 0342.ua.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
Що сміття – саме львівське, правоохоронці мають докази. За Цим фактом відкрите кримінальне провадження, вже третє від початку року. Долинські правоохоронці розповідають, що раніше в районі були блок-пости, які чергували на таких порушників, тепер їх немає. Жителі ж впевнені, що завіз заздалегідь спланований: адже сміття з’явилось на дорозі одразу після скасування блок-постів, докладніше – в сюжеті ТРК Карпати.