У Львові в багатоквартирному будинку 2-річна дитина отруїлась чадним газом. Її довелось госпіталізувати.

В ніч на 4 червня до екстреної служби надійшло повідомлення, що у квартирі будинку на вул. Кубійовича отруїлася, ймовірно, чадним газом 2-річна дитина. Малюка в стані середнього ступеня важкості госпіталізували в дитячу лікарню св. Миколая.



Працівники газової служби припинили подачу газу в будинок до вияснення обставин.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА
Теги: #отруєння чадним газом



Статті

Інтерв'ю
«Львівщина готується до нових викликів»: Максим Козицький про бронювання, енергетику, медицину та дороги
14:43, 17 Червня, 2026

«Львівщина готується до нових викликів»: Максим Козицький про бронювання, енергетику, медицину та дороги

Блоги

ТОП новини Львівщини: