На матч обласного чемпіонату прийшов 1200 глядачів!

29.05.2017 20:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Львівщини

На відкриття футбольного сезону у В. Гаї завітало 1200 глядачів, що є неймовірним високим показником для змагань аматорських колективів області. А виною всьому центральний 5-го туру чемпіонату Тернопільщини у вищій лізі між ФК «Агрон-ОТГ» та «ДСО-Поділля» (Тернопільський район).

На відкриття сезону в В. Гаїв завітали народний депутат України, голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик, народний депутат Роман Заставний, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, голова Тернопільської РДА Олександр Похилий, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, які побажали команди чесної боротьби на футбольному полі.

Всі найцікавіші події в матчі відбулися в другій частині другого тайму. За обопільного гострого перебігу подій на футбольному полі саме гравцям «ДСО-Поділля» вдалося відзначитись. У боротьбі за верховий м’яч з нападником суперника кіпер «Агрону» кулаком намагався вибити м’яча, але зробив це не дуже впевнено і Юрій Беркита переправив м’яча у сітку вже порожніх воріт. А коли йшли останні секунди матчу, на правому краю атаки накрутив одразу кількох суперників Артем Вітович та зробив зручну передачу на Євгена Гуріна, який в один дотик переправив м’яча в сітку (0:2). Майже одразу пролунав фінальний свисток, який сповістив про перемогу «ДСО-Поділля».

«Агрон-ОТГ» (В. Гаї) - «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) - 0:2 (Ю. Беркита (67), Є. Гурін (90+7).

Долю матчу в Козовій вирішив єдиний гол на початку другого тайму. Андрій Мартинюк розрізною передачею знайшов Ярослава Мельника. Той вийшов на одного воротаря та зумів його переграти.

ФК «Козова» - «Прогрес» (Заліщики) – 1:0 (Я. Мельник, 53).

Лідер чемпіонату – ФК «Бережани» - здобув перемогу в Кременці, забивши в кожному зх таймів по коло. Спершу і пенальті відзначився захисник бережанців Сергій Клюшніченко. А в другому тайму Олег Засєдко, який щойно вийшов на поле з лавки запасних, першим же дотиком подвоїв рахунок.

ФК «Кременець-Академія»  – ФК «Бережани» – 0:2 (С. Клюшніченко, 3, з пен., О. Засєдко, 76).

0

Перша ліга. 5 тур: «Нива» (Теребовля) – «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – 6:0 (О. Боженко, 60, 61, 90+3, С. Куріцький, 67, В. Бодак, 80, І. Сороцький, 90+1), ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Тривалети» (Кременецький р-н) - 4:1 (Р. Волохатий, 12, 39, 81, С. Римар, 75 – А. Власюк, 51); 6 тур: «Тривалети» (Кременецький р-н.) – ФК «Грабовець» - 3:1 (Я. Єфремов, 14, 23, В. Денисюк, 17 – Р. Хома, 59), ФК «Збараж» - ФК «Скалат» - 2:0 (Р. Мадай, 26, 55), ФК «Шумськ» - ФК «Трибухівці» - 6:2 (С. Коваль, 4, 34, з пен., 58, Л. Бонк, 36, О. Балюк, 70, В. Таращук, 80 – І. Кістяник, 75, Ю. Крушельницький, 85), «Скала-Айва» – ФК «Тернопіль-Педліцей» – 6:1 (І. Плосконіс, 6 ,13, О. Кеня, 26, І. Клапоущак, 36, Р. Черепій, 65, В. Тимощук, 90+2, з пен.) – В. Подлецький, 90).