Виконавча служба понад 20 годин виселяла орендаторку піцерії (Відео)

19.06.2017 21:41   Джерело: zaxid.net
Опубліковано : Тарас Жак

З поліцією, слідчими та скандалом ― так завершилось примусове виселення ТзОВ «Піца-Пронто» з орендованого ними приміщення на вулиці Городоцькій, 61 у Львові. Підприємиця відмовилася добровільно залишати нерухомість, відтак виконати постанову Апеляційного господарського суду взялась виконавча служба, - пише zaxid.net.

Примусово виселити ТзОВ «Піца Пронто» з Городоцької, 61 виконавча служба разом з управлінням комунального майна навідались у п’ятницю, 16 червня, вранці.

«Оскільки боржник не відчинив двері, його не було, ми відкрили двері примусово. Зайшли, описали майно, передали на зберігання відповідальній особі і в даному випадку хочемо опечатати це приміщення», – каже держвиконавець Галицького відділу виконавчої служби Любов Ільчишин.

Такі гості не сподобались господині піцерії. Адже замки до вхідних дверей та комірчини зламали і прийшли без попередження. Хоча виконавча служба й надсилала листи попередження, про це вони мають чеки.

«Я прийшла на роботу, все було розкидано і ви, оці всі люди, ви вчиняли безчинні дії», – сказала співвласниця ТзОВ «Піца-Пронто» Анна Микитин.

Ця піцерія розташована тут з 80-х років. Понад 57 кв. м заклад орендував у міста. Та у березні минулого року договір оренди закінчився, підприємиця його не продовжила. З того часу вона заборгувала управлінню комунального майна 89 тисяч гривень. Подала до суду про визнання права власності, а ще хотіла приватизувати приміщення.

«У 2004 році ми подали документи на приватизацію приміщення праці. Так фонд майна Львівської міської ради сказав, що ваші документи загублені. І це приміщення належить до Львівської міської ради», – додає Анна Микитин.

Проте в управлінні таких документів пані Анни не знайшли. Згідно з реєстрацією права власності, нежитлові приміщення є комунальними. Це визнав і Апеляційний господарський суд та постановив виселити орендаря.

«Дане рішення набрало законної сили стовно правовласності витяг з реєстру, який чітко говорить, що це є наша власність ці всі нежитлові приміщення ― комунальна власність», – сказала начальниця юридичного відділу управління комунальної власності Світлана Рубель.

Підприємиця за сім годин вмовлянь так і не покинула приміщення. Тож довелось викликати правоохоронців.

«Зафіксували факт невиконання рішення суду, оскільки власник знаходиться зараз тут. Представник власника, прошу слідчо-оперативну групу вжити певні дії, взяти пояснення чому не виконується», – промовила державний виконавець.

Співвласницю ТзОВ «Піца-Пронто» мали доставити до райвідділу, аби ще й встановити обставини, за яких вона вдарила працівника управління комунальної власності.

«Даною громадянкою мені було нанесено удар під час представлення їй документів щодо реєстрації права власності, рішення суду. Мені було нанесено удар по голові. Удар спричинив мені коротке головокружіння», – розповів головний спеціаліст юридичного відділу комунальної власності Віктор Маруняк.

Жінка написала зустрічну заяву у поліцію, мовляв, і її побили. Аби доставити її до райвідділу, викликали інший патруль. Тепер комісія комунального майна має вирішити, що далі робити з приміщенням: здавати в оренду чи продати його.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: zaxid.net