Самопоміч редагує сюжети 24-ого каналу

21.06.2017 23:36   Джерело: Розголос
Опубліковано : Тарас Жак

Журналістам «Розголосу» вдалось зафільмувати, як депутати від Самопомочі колективно редагують сюжет про львівське сміття, який має незабаром потрапити у ротацію 24-ого каналу. Листування зафільмоване з телефону депутатки Віктрії Войціцької. У переписці депутати Войціцька, Острікова та Семенченко дають прямі вказівки щодо змісту та послідовності кадрів сюжету, - пише rozgolos.

Самопоміч редагує сюжети 24-ого каналу

Самопоміч редагує сюжети 24-ого каналу

Самопоміч редагує сюжети 24-ого каналу

Самопоміч редагує сюжети 24-ого каналу

В одному з кадрів видно посилання на файлообмінник, у якому знаходиться чернетка відео. У декількох кадрах з’являється студійний мікрофон 24 каналу, тож сумнівів не залишається – журналісти 24-ого готують сюжети на замовлення і під керівництвом депутатів від Самопомочі. Сам сюжет ще не потрапив у ротацію, але ми вирішили діяти на випередження. Повна чернетка відео, скачана за посиланням з фракційного чату, нижче:

Нагадаємо, міський голова Львову, Андрій Садовий, є лідером фракції Самопоміч, отже депутати напряму зацікавлені у тому, аби подати глядачам викривлену інформацію, яка виправдовуватиме бездіяльність міського голови і перекладе відповідальність на центральну владу. Говорити за таких умов про об’єктивність не тільки конкретного сюжету, а й загалом 24-каналу як ЗМІ, на жаль, не доводиться.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Розголос