У поліції Львівщини дали поради таксистам під час роботи в нічний час

26.06.2017 11:13   Джерело: zik.ua
Опубліковано : Тарас Жак

Головне управління Національної поліції у Львівській області склало низку рекомендацій таксистам під час роботи у нічний час, - пише zik.ua.

Про це ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області повідомили у Фейсбуці.

Поради таксистам:

1. Для посадки- висадки пасажирів намагайтеся уникати малолюдних, а також погано освітлених місць. Надавайте перевагу добре освітленим ділянкам, наприклад, поблизу нічних магазинів, кіосків, вокзалів, станцій.

2. Перед тим, як запросити пасажира до салону, пересвідчіться, що його поведінка не є агресивною, відсутні ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння (характерний запах, розширені зіниці, порушення мовлення та координації дій тощо).

3. Переконайтесь, що в руках пасажира та під одягом немає речей, котрі нагадують зброю або можуть бути використані як зброя (металеві предмети – палиці, ножиці, шнури або електрод роти тощо).

4. Переконайтесь, що пасажир чітко знає куди йому потрібно і може точно вказати точну адресу цього місця, прикмети, за якими це місце можна знайти, може вказати найкоротший маршрут до нього. Якщо виникають сумніви – можна поставити пасажиру кілька додаткових запитань.

5. Після того, як пасажир зайшов у салон таксі, повідомте про ваш маршрут диспетчера або колегу-водія таксі по телефону. Робіть це голосно, чітко і в розмові обов’язково вкажіть розрахункову тривалість поїздки.

6.Під час руху старайтесь не змінювати маршрут, навіть якщо пасажир наполегливо вас про це просить.

7. Старайтесь щоб пасажир не сидів у вас за спиною на лівому задньому пасажирському місці.

8. При виникненні непередбачуваної ситуації або прямого нападу постарайтесь максимально швидко залишити салон автомобіля – простіше кажучи – втікайте.

9. Не вступайте в боротьбу з нападником – він може бути озброєним або іншим чином підготовленим до нападу.

10. Максимально швидко повідомте про злочин працівників міліції за тел.. 102 : в повідомленні необхідно вказати : місце скоєння злочину, час, прикмети злочинця, марку, модель, державні номерні знаки автомобіля, кількість пального в баку авто (якщо автомобіль викрали) та напрямок, в якому поїхав злочинець.

11. Ніколи не впускайте підозрілого або підозрілих пасажирів в салон автомобіля. В нічний час переговори з пасажирами ведіть лише через відчинене вікно при усіх замкнених дверцятах. Автомобіль старайтесь не глушити і в будь-який момент будьте готові рушити з місця. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: zik.ua